קרן דניאלי לוגו

קורס תקשורת משפיעה

להשיג מקסימום שיתוף פעולה במינימום מאמץ

יש לך הזמדנות לקבל את היכולות הנסתרות של מתקשרי העל שיאפשרו לך להשפיע ולהשיג תוצאות בכל תחום בחיים, להפוך להיות בעלת ביטחון עצמי, אסרטיבית, נעימה ונאמנה לעצמך

מבלי לשנות שום דבר בעצמך

נשמע מדהים, נכון?

אני גאה ונרגשת להציג את התוכנית "תקשורת משפיעה", תוכנית שתשנה את המציאות שלך. יחד, נלמד איך להשיג את מה שאת רוצה בחיים באמצעות תקשורת אפקטיבית ומודעות עצמית גבוהה

עכשיו לזמן מוגבל!
רכשי את הקורס הדיגיטלי
"תקשורת משפיעה"
ותקבלי בונוס מיוחד:

הקורס הדיגיטלי –
טיימאסטר לניהול זמן

ביטחון עצמי

תלמדי לפתח ביטחון עצמי חזק ויציב, ולשמור על תחושת הערך העצמי בכל סיטואציה. גם כשתעמדי בפני אתגרים, תוכלי לענות ולהתמודד בביטחון ובאומץ.

מערכות יחסים טובות

תלמדי לבנות ולחזק קשרים חיוביים. תדעי לתקשר טוב יותר, להבין אחד את השני ולשמור על קשרים קרובים גם בזמנים קשים.

החופש להיות מי שאת

תלמדי לבטא את עצמך באמת, להיות נאמנה לעצמך ולחיות באותנטיות. תרגישי בנוח להיות מי שאת בכל מצב ובכל סביבה.

להיות במודעות זה נפלא. החכמה היא להצליח להשיג את מה שאת רוצה בדרך נעימה, בלי תסכול או דרמות גם בסיטואציות שנראות לך היום בלתי אפשריות

ולהישאר מאוזנת גם כשהחיים מטלטלים אותך.

למי הקורס הזה הזה מתאים?

אלו רק חלק מהכלים שתקבלי בתוכנית:

קרן דניאלי פורטרט

בואו נכיר קצת

קרן דניאלי קאסנר

חלק מגדירים אותי כ"מורה הרוחנית" "המנטורית של המנטורים", "מתקשרת על"

אנשים אומרים שזה ייעוד
אני פשוט טוענת שאני עושה את מה שאני מרגישה שאני הכי משמעותית בו.

אני מומחית לאימון תודעה, מאסטר NLP, מדריכת מדיטציות, מיינדפולנס ודהארמה, יועצת עסקית, ובעלת תואר הנדסי צילום.

כבר מעל ל 20 שנה שאני בתהליכי למידה, חקירה ולימוד תודעה ואושר.

מייסדת שיטות מטא מיינדפולנס, ו Li.Ba Therapy.

בשנים האחרונות הנחתי והובלתי מאות נשים וגברים, העברתי הרצאות וקורסים לאלפי אנשים, חברות וארגונים

וכל זה במטרה לעזור לכמה שיותר אנשים להכיר את התודעה, ולייצר לעצמם חיי הגשמה, שלווה איזון ואושר.

בנוסף, ליוויתי מנהלים בכירים בניהול משא ומתן, לקיחת החלטות חשובות, תקשורת משפיעה, ניהול זמן, וחוסן מנטאלי, כמו גם במתן כלים להובלת הצוותים ולשיחות חוות דעת מיטיבות.

אני מאמינה שככל שיותר אנשים ילמדו להכיר את התודעה של עצמם ויהיו בהגשמה איזון ואושר – כך העולם שלנו יהפוך לעולם טוב ומאושר יותר.

תגידי להתראות לתסכול והתקיעות

את במרחק קליק אחד משם

"זו תוכנית שמלמדת אותך לחשוב מחדש על תקשורת והשפעה"

רוב האנשים אפילו לא יודעים למה הדברים לא עובדים להם כמו שהם מצפים. הם חיים במעגל של תסכול אינסופי – בעבודה, במשפחה, בעסקים. הם אפילו מרגישים תחושות של החמצה, מרירות עד כדי דיכאון.

הלמידה והכלים האלו כל כך חשובים, כי כשאת לומדת את מערכת ההפעלה האנושית, את פתאום מבינה כל כך הרבה על איך להניע אנשים, ובלי לשים לב את מייצרת לעצמך סביבה חדשה, גם אם לא שינית אפילו אדם אחד בסביבתך – כי הכל מתחיל בך.
את תראי איך אפשר בקלות לרתום את הסביבה לרצונות והמטרות שלך – מה שלפני כן לא חשבת שאפשרי, והביא אותך למצבים של תסכול ובדידות.

כל כך הרבה אנשים נמצאים במערכות יחסים רחוקות שנות אור ממה שמגיע להם.

כל כך הרבה אנשים נמצאים במערכות יחסים רחוקות שנות אור ממה שמגיע להם.
הם חווים מערכות יחסים רעילות בעבודה, או שהם לא מצליחים למצוא עבודה, הזוגיות שלהם בינונית, חלקם בכלל לא מצליח לייצר זוגיות, היחסים עם הילדים לא מה שהיו רוצים, והם מרגישים שהם אבודים בעולם.
תארי לך שהיית יכולה להתקבל לתפקיד שאתם רוצה, או לשווק את העסק שלך ללא בעיה, להרוויח סכום שהיית מסופקת ממנו, להצליח להתקדם כמו שאת רוצה בעבודה או בעסק, לחיות בזוגיות טובה, לקיים תקשורת מכבדת ונעימה עם המשפחה, וכל הסובבים שלכם היו מכבדים אתכם.

אני יודעת איך לעשות את זה, אני חיה את זה, ולימדתי כל כך הרבה נשים וגברים כבר לעשות ולחיות כך בעצמם. בתוכנית הזאת אני הולכת ללמד גם אותך איך לעשות את זה.

השלווה הפנימית, ההגשמה, ויכולות התקשורת שיהיו לך כאמא, בת זוג, כקרייריסטית, בעלת עסק ועבור עצמך הן בלתי נתפסות

תקשורת משפיעה

כל הכלים כבר בידיים שלך

היכולת שלך לתקשר את עצמך אחראית ל 100% מההישגים שלך.
בזוגיות, בקריירה, בעסק, עם ההורים והאחים, עם הילדים, עם זרים ברחוב, השכנים ועוד.

כל הישג, כל מערכת יחסים. מהכי קטנה ועד הכי משמעותית.

המשמעות היא, שהאושר שלך תלוי ביכולות התקשורת שלך – על כל האיכויות שלה, ולא בשום גורם חיצוני.

עכשיו תביני, שאם 100% מהישגים שלך הם תוצאה של יכולות התקשורת שלך – זה אומר שלא ידעת הרבה על היכולות שלך עד היום.

יכול מאוד להיות שחשבת שאת יודעת, וזה בסדר גמור, כי זה מה שלימדו אותנו לאורך שנים.
הרי אם היו מלמדים אותך איך לתקשר בצורה שתרתום את הסביבה שלך למימוש המטרות, החיים שלך היו נראים לגמרי אחרת.
אז אם התקשורת שלך היא מהות החיים שלך, והיא זאת שמשפיעה על האושר שלך ועל כל תחום בחיים זה פשוט לא הגיוני לא לדעת איך להפעיל אותה ולקחת את המושכות לידיים שלך!
וזאת המטרה העיקרית שלשמה יצרתי את התוכנית הזאת, כדי לעזור לכמה שיותר נשים להכיר את התודעה של עצמן, לקחת את המושכות של החיים שלהן לידיים

לחוות שלווה, איזון הצלחה והגשמה בכל תחומי החיים, בדיוק כמו שאני חוויתי.

"אם לא נולדתי ככה – אני לא יכולה להיות כזאת"​

יפתיע אותך לגלות, שאני, קרן דניאלי – זאת שמלמדת כבר מ 2016 אלפי נשים איך לדבר, להגשים את עצמן, להיות מלאות ביטחון עצמי, לנהל קריירה מספקת, לנהל תקשורת משפיעה ומערכות יחסים טובות בתוך המשפחה, בעבודה ובכלל, להיות העוגן היציב למשפחות שלהן – לא נולדתי כזאת בעצמי.

ההיפך הוא הנכון.

עד גיל 30 הייתי אבודה בעולם, חסרת ביטחון עצמי, עם דימוי עצמי כל כך נמוך, שהתקשורת ורוב מערכות היחסים שלי היו לא בריאות, חלקן אפילו רעילות והרסניות. בגיל 23 מצאתי את עצמי בתוך זוגיות של כמעט 5 שנים, רגע לפני חתונה במערכת יחסים שהיום אני יכולה להגיד שהיתה אחת ההרסניות בחיי.

פחדתי לדבר עם אנשים, לצאת לדייטים, לנסות למצוא זוגיות, להירשם ללימודים כי לא האמנתי שאי פעם אצליח במשהו, הייתי בטוחה שאף אחד אף אחד לא יאהב אותי כי אני לא ראויה לאהבה, וזה השפיע לי גם על הקריירה כי לא האמנתי ששווה להעסיק אותי כשכירה או לקנות ממני כעצמאית.

הכרתי רק כשלונות וחוסר הצלחה.

עד שגיליתי בתוכי יכולות שלא ידעתי שקיימות אצלי. יכולות שבראיה לאחור הן כל כך "מובן מאליו" וגם כל כך לא. היכולות האלו הגיעו משילוב של 12 שנים של עבודה בעולם הביטחון והתשאול, וחקירה רבת שנים של עולמות התודעה.
השינוי המיוחל שלי קרה כשהייתי כמעט בת 30.
בשנת 2009 עברתי תאונה שבה חשבתי שאיבדתי את החיים. זה היה רגע מכונן, שבו הבנתי שאם אני כאן, ונשארתי בחיים – אני בשום אופן לא רוצה להמשיך לחיות אותם כמו שחייתי עד עכשיו – חסרת ביטחון עצמי, נכשלת שוב ושוב בכל תחום, נכנסת ויוצאת ממערכות יחסים הרסניות, ועובדת בעבודה שמתסכלת אותי כל יום.

חיפשתי דרכים יצירתיות לעקוף את מי שהייתי עד אותו יום

להיפרד מה"אני הישנה" ולהמציא "אני חדשה"

ראויה, מסוגלת, ואהובה.

ככל שהעמקתי בלימודים, בפילוסופיות ובשיטות, והסכמתי לתקשר בדרך "שיטתית ומאורגנת" התחלתי לחוות הצלחות יוצאות דופן בחיים שלי. מצאתי זוגיות שהפכה למשפחה, הפכתי להיות האמא שתמיד רציתי להיות, הקמתי עסק שהצליח ברמה הבינלאומית, ובו הזמינו אותי ללמד, להציג ולהרצות בארץ ובעולם.

אנשים מהעבר שמו לב לשינוי ושאלו "קרן, מה הסוד? מה עשית? שינית משהו? את נראית הרבה יותר טוב. את שמחה, מה הסוד שלך?" התחלתי לעזור לאנשים לעבור את השינוי בעצמם, ולאט לאט, מצאתי את עצמי מבורכת ומוקפת בתלמידות רבות, שחוות בעצמן כל יום הצלחה, הגשמה איזון ואושר.
על כל זה אני אומרת תודה כל יום.

השינוי הכי מדהים היה שפתאום כל תסכול התמוסס מיד.

אם לפני כן – הייתי רגילה לחוות תסכול וחוסר הצלחה בכל תחום

האישי, הזוגי, הקריירה, והעסק – בכל תחום היתה לי תקרת זכוכית מאוד נמוכה, הייתי ממש אבודה בעולם ולא היה לי מושג מה יכול לעזור לי. לא הכרתי את המילים הגשמה או הצלחה, עד שהפכתי למגשימה סדרתית.

עד כדי כך – שכשחוויתי הצלחה, הייתי בטוחה שזה לא שלי, לא שייך אליי.

כי מי מאיתנו לא הייתה במצבים כאלו?

מי מאיתנו לא חוותה תסכול כמה וכמה פעמים
בין אם זה בתקשורת הזוגית, בעבודה, במערכת היחסים מול הילדים, מול ההורים, או שפשוט את לא מתקדמת בחיים כמו שרצית.
אף פעם לא למדת לתקשר.
 האמונות מהבית שבו גדלת, מבית הספר, הסביבה, אירועים שעברת ונצרבו לך בתודעה מנהלים אותך, משפיעים על הביטחון העצמי שלך, ואחראיים על הדרך שבה את מתקשרת עם עצמך, ואת עצמך לעולם.

כשיש לך רעיון בראש כמו "הלוואי והייתי מתקבלת לעבודה הזאת" "הלוואי והייתי מקבלת את הקידום", "הלוואי ובן הזוג היה מקשיב לי", הלוואי והילדים היו מבינים למה לא כדאי לאכול כל כך הרבה ממתקים", או כל רעיון אחר – יכולות ההשפעה שלך לרתום את הסביבה להגשמת הרעיון ישפיעו באופן ישיר על האושר שלך.

את בטח שואלת את עצמך,
"אוקי, הנה עוד תכנית לתקשורת בינאישית, איך היא קשורה לכל זה?
אז אני יודעת שהכל מתחיל בתקשורת, ושצריך להיות מודעת, איך זה יכול לעזור לי…?"

וזה מה שאני הולכת לחשוף בפנייך עכשיו!

אם הייתי אומרת לך שגם את יכולה להיות "מתקשרת על" מלאת ביטחון עצמי, היית מאמינה?

בדיוק כמו שהתודעה שלך שולטת בך

את יכולה לשלוט בה!

לאלו מאיתנו שחוו תסכול, תקיעות ובדידות בחיים
את בטח יודעת שהמצב הזה נובע מהפער בין מה שעמוק בפנים את יודעת שמגיע לך, לבין מה שקורה בפועל.
אחד הפתרונות למצבים האלו הוא תרגילים וכלים פרקטיים של תקשורת והשפעה שמובילים לתוצאות.
אותם כלים יכולים לקחת אותך להגשמה והצלחה בכל התחומים בחיים, החל מדייטים וראיונות עבודה – דרך יכולות ניהול גבוהות, הורות רגועה ונעימה, הגשמה בקריירה, זוגיות טובה, מכירות ועוד

וכך תוכלי להיות מעל האתגרים היום יומיים שלך, לשפר את החיים שלך בכל התחומים, להעלות את הביטחון העצמי, להיות מוקפת בסביבה טובה ותומכת, ולהפוך את החיים שלך לחיים של הגשמה איזון ואושר.

לדוגמא – אם את בלופ אינסופי של תקשורת לקויה עם מישהו בעבודה או במשפחה, שתוקע אותך מלהתקדם לתפקיד הבא או שאת עצבנית באופן קבוע, ואת לא יודעת איך לצאת ממנו

בתוכנית תקבלי כלים מה בדיוק עלייך לעשות ומה לא לעשות כדי לנהל תקשורת שתרתום את הסביבה למטרות שלך.
ברגע שתלמדי לזהות את עקרונות התקשורת המשפיעה,


את בעצם תלמדי את עצמך להתעלות מעל לכל אותם לופים, תקיעויות ומגבלות תקשורת שניהלו אותך עד היום, ותתני לעצמך את הזכות להיות חופשיה להיות מי שאת, את הביטחון העצמי להגיד מה שאת חושבת, ולקבל את שיתוף הפעולה של הסובבים אותך.

אם שאלת את עצמך איך הפכתי למי שאני היום, איך היום יש לי ביטחון עצמי גבוה, אני עומדת מול קהלים גדולים, הולכת נגד הזרם, חיה איפה שהכי נכון למשפחה שלי בעולם, מוקפת בסביבה מדהימה ותומכת בכל מקום שאנחנו הולכים אליו,ומרגישה בהגשמה איזון ואושר?

התשובה לכך היא פשוטה – אימנתי את עצמי לתקשר נכון ולהשפיע, והפכתי את עצמי למי שאני היום.

כך שאני יודעת לומר בביטחון מלא שהכלים שתקבלי בתוכנית הולכים לשנות לך את החיים, ואני מוקירה על הזכות שיש לי לעזור לך בזה.

קיבלתי מתנה מופלאה

לעזור לך לתקשר את עצמך ולהגשים את מי שמגיע לך להיות

ראויה, אהובה, ומאושרת. כשאני אומרת מאושרת, אני מדברת על היכולת ליצור לעצמך סביבה תומכת, שתעזור לך לקדם את הרעיונות שלך ולעבור כל אתגר וטלטלה בחיים על הצד הטוב ביותר.

כל אחת יכולה להפוך תסכול, תקיעות או בדידות – להגשמה איזון ואושר, ולא משנה מי או מה היית עד היום. מגיע לך להגשים את מי שאת.

התוכנית הזאת הולכת לשנות לך את כל מה שחשבת על תקשורת והשפעה.

תוכנית שנותנת לך כלים פרקטיים ופשוטים ליישום בכל סיטואציה בחיים. 

תוכנית שבה בתוך 4 שבועות בלבד תראי איך גם את יכולה להפוך כל מערכת יחסים תקועה להגשמה וצמיחה.

בתוכנית תקבלי את הכלים שאני בעצמי פיצחתי, פיתחתי, ויישמתי על החיים שלי ושל עוד אלפי נשים,

ותראי איך הם יכולים לשנות את החיים שלך.

שאלות נפוצות

עם היכולת להשיג מקסימום השפעה במינימום מאמץ.

דווקא בגלל שהתוכנית היא אינטרנטית, משלבת גם הרצאות מצולמות שיישארו איתכם לנצח, וגם ליווי קבוצתי ומפגשי לייב שבהם תוכלו לקבל הכוונה אישית, התוכנית מראה הצלחות גדולות.

בהחלט! זאת הזדמנות פז לקחת את כל מה ששמעת ממני עד היום, ולהתחיל לצעוד בדרך משלך להגשמה האישית שלך!

זאת לא עוד תכנית לתקשורת בינאישית. זאת הפעם הראשונה שידע מכל כך הרבה מקומות – כמו ביטחון, פסיכולוגיה, התפתחות אישית ועוד מתכנסים למקום אחד ויוצרים כלי חזק וייחודי.

זה בסדר גמור. מעל ל 98% אנשים הגיעו לתוצאות נפלאות בחיים שלהם, והפכו לקהילה חמה, ממליצה ותומכת, וזו הסיבה שאני כל כך בטוחה לתת לך 100% אחריות, בלי אותיות קטנות. אם עד סוף השיעור השני נראה לך שהתוכנית הזו לא מחדשת לך שום דבר, ושהיא לא בשבילך – את יכולה לפנות במייל, אפילו לא נדרשת שיחה אישית, ותקבלי את כל הכסף שלך בחזרה בלי שאלות.

אני מאמינה גדולה בקהילתיות, והמטרה שלי היא לבנות קהילה כמה שיותר גדולה. תהיה אפשרות להצטרף לקהילה מלאה בתכנים בתשלום סמלי לאחר התוכנית. חשוב לי לציין שהתשלום הסמלי הוא כדי ליצור מחוייבות מ 2 הצדדים – מהצד שלי – לתוכן עמוק ומעולה, ומהצד שלך – להתמיד ולהמשיך להתפתח.

הרשמי עכשיו והבטיחי את מקומך

**הרשמה מוקדמת לזמן מוגבל ב 40% הנחה**

איפה, מתי, למה ואיך?

איפה?
אצלך במחשב – בסלון הבית, חדר השינה, או כל מקום שהכי נח לך.

איך?

כבר עם ההרשמה תקבלי גישה לא מוגבלת לצפייה בתכנים, שיהיו נגישים לך לתמיד.

מתי?
בכל זמן שנוח לך.

מה עוד?

בימי שישי אחת לשבועיים בשעה 09:00 יתקיים מפגש לייב בקבוצת הפייסבוק שלנו. משך הלייב – שעה, ובו נדון באחד הנושאים, ויהיה מקום לשאלות ותשובות.
ליווי צמוד בקבוצת VIP בפייסבוק למשתתפות התוכנית והקהילה, פתוחה לשאילת שאלות בכל זמן, גם חודשים לאחר סיום התוכנית.

מה עוד תקבלי שאין בשום תוכנית?

 • תכנים שבועיים להזנת המיינד – Feed your mind.
 • כלים פרקטיים וקלים ליישום.
 • השראה להתמדה בתהליך.
 • קו פתוח וישיר לעזרה ושאלות.
 • יחס אישי וחם.
 • ליווי אישי ממני, ללא מאמנים או מדריכים נוספים בינינו.

כמה?

900 שקלים

הנחה מיוחדת לנרשמות
עכשיו לזמן מוגבל

270 שקלים בלבד!

מסלולים נוספים:

עשה זאת בעצמך

2500 שקלים

1700 שקלים בלבד.

מסלול פרימיום

11,500 שקלים

8500 שקלים בלבד.

כולל 8 מפגשי אימון אישיים אחד על אחד, בני שעה

קורס תקשורת משפיעה

איך להשיג מקסימום שיתוף פעולה
במינימום מאמץ

 • 24 שיעורים מוקלטים לכל החיים.
 •  מפגשי לייב עם קרן דניאלי.
 • קהילת פייסבוק חזקה ותומכת.

 • אפשרות להצטרפות לקהילת הבוגרות הסגורה עם מפגשים פרונטליים, תכנים שבועיים, ומפגשי לייב אחת לחודש.

בונוסים:

 • קורס ניהול זמן בשווי 820 שקלים.
 • קורס שפת גוף בשווי 220 שקלים.

שווי הבונוסים 1040 שקלים

הרשמי עכשיו והבטיחי את מקומך

אם את מאלה שרוצים "תוצאות כאן ועכשיו", יש לי מסר אישי עבורך!

שינויים בין לילה מחזיקים יום אחד.

לקח לי הרבה שנים להפוך לאישה שאני היום. בסוף – הצלחתי לשנות את מסלול ההתרסקות הכמעט בטוחה שלי.

אני כבר לא אותה נערה / אישה חסרת ביטחון עצמי, זאת ששום דבר לא ייצא ממנה, שמסתובבת אבודה בעולם עם 0 תחושת ערך עצמי.

שיניתי את החיים שלי, ואני מזמינה גם אותך להתחיל לצעוד במסלול לעבר ההגשמה האישית שלך.

היו לי חיים קשים. הרבה כישלונות, אכזבות, תחושת בדידות ותקיעות, הרגשתי שאף אחד בעולם לא מבין אותי.

כשהתחלתי לחקור את עצמי לעומק, למדתי שאותם טריגרים מפעילים אותי בכל סיטואציה – במציאת זוגיות, בקבלת החלטות, ביציאה מאיזון, בראיונות עבודה ועוד.

בסופו של דבר, אחרי שנים של חקירה ולמידה, הבנתי כמה משקל יש לתודעה על ההצלחה, הגשמה, אושר והשלווה הפנימית, ובעיקר –

למדתי איך להיות השולטת ולא הנשלטת בחיים שלי.

אני מזמינה גם אותך ללמוד מהניסיון, הידע והכלים האינסופיים, ולהפוך להיות האישה שמגיע לך להיות.

Megadad 2024 ©